2026. június 12. 07:30
2026. június 12. 07:30
2026. június 12. 07:30

Ma Villő napja van.

Betöltés...
Sztárok

Bangó Margit kétszer már legyőzte a rákot

Bangó Margit

Megszólalt Bangó Margit unokája, elárulta, a Kossuth -díjas énekesnő kétszer már diadalmaskodott a rák felett, harmadszor is így lesz.

A nagybeteg Bangó Margit kétszer is diadalmaskodott a rák felett, unokája, Tina szerint harmadszor is így lesz.

A művésznőt a kórházban csak Harcosnak hívják, mert rendkívül erős, pozitív, és töretlenül bízik a Jóistenben és az orvosokban. Miközben a szerettei mindenben mellette állnak. A család hite pedig megingathatatlan. „Nagyon szeret mindenkit, és kitart a végsőkig. Jó úton haladunk, elindult a gyógyulás folyamata, de éppen ezért szerettük volna kérni, hogy tartsák tiszteletben, hogy most minden erejével a gyógyulásra kell koncentrálnia” – magyarázta a TV2 Tények Pluszban Tina.

Ez az út győztes lesz számára

Sajnos a Kossuth-díjas énekesnő hónapok óta súlyos egészségi problémákkal küzd. Unokája, Tina, illetve annak férje, Emilio azért szólalt meg, hogy véget vessenek a találgatásoknak.

„Jó állapotban van, jön-megy, nem szorul ellátásra. Nem arról van szó, hogy magatehetetlen, nem arról van szó, hogy nincsen észnél. Nyilván nagyon-nagyon kemény harcot vív az egészségéért, de az a legfontosabb, hogy rajta van a gyógyuláson, és hisszük, hogy ez az út győztes lesz számára” – tette hozzá Tina.

90 nap a szcientológusok közt - Klenk-Sipos Rita és Szilvási Endre könyve
Magyar szakos tanárból lettem újságíró-fotós. Krónikása voltam a rendszerváltáskori Magyarország átalakulásának. Bár a világ nagyot változott, ma is hiszek benne, hogy a jó újságírónak oda kell menni, ahol a hír születik. Hosszú évekig voltam napilapos oknyomozó újságíró, neves női magazinoknak készítettem emberi sorsokról riportokat, életmeséket. Előfordult, amikor főszerkesztőként egyidőben három online szerkesztőségnél dolgoztam. Mindig a kíváncsiság vitt előre, meg akartam fejteni, hogy mi miért történt.