Bár az RTL híradósa, Erős Antónia milliós fizetést kap, mégis gyakran gondol rá: ha megszűnne a munkahelye, meddig tudna megélni.
Erős Antónia elárulta, az RTL híradósai milliós fizetést kapnak. Antónia 28 éve az RTL Híradójának műsorvezetője, sokan a szakma csúcsának tartják hírolvasást. Arra viszont valószínűleg sokan nem számítottak, amelyet ezzel kapcsolatban vallott be, nem tartja magát jómódúnak. Sőt gyakran szorong a pénz miatt.
Erős Antónia és a férje gyakran beszél róla, ha mindkettejüknek megszűnne a munkahelye, meddig tudnának megélni – idézte az az Én és a pénz című YouTube-műsorban elhangzottakat a Story.hu. Ahol a híradós a családja pénzügyeiről, anyagi helyzetéről mesélt.
Erős Antónia nem vesz lakást a gyerekeinek
Felmerült a kérdés: Antónia kötelességének érzi-e, hogy megteremtse gyermekei jövőjét. Például, hogy lakást vásároljon az ikreknek. Ezen szoktak vitázni a férjével. Ugyanis Erős Antónia határozott nemmel válaszol erre a kérdésre. „Nem! Ebben egyébként van is egy ’vicces’ vitánk a férjemmel, mert én például azt szoktam mondani, hogyha veszünk is valamit, akkor azt nem a gyerekeknek vesszük, hanem azért, hogy legyen máshonnan is jövedelmünk. Mondjuk, lakáskiadásból” – magyarázta Erős Antónia.
„És akkor mondja, hogy ‘jó, de majd a gyerekeké lesz, nem?’ Erre én, hogy nem, majd vesznek maguknak. És akkor röhög, hogy ‘te ilyen gonosz anya vagy? Te tényleg nem akarsz a gyerekeidnek lakást? Majd vesznek maguknak? Hogy vennének maguknak?” A férje kérdésére azt válaszolta, nem tudja, de ők sem kaptak ilyen jellegű támogatást. Nagymamája örökségéből és hitelből vették meg az első lakásukat, ami ötven négyzetméteres volt – írta a femina.hu.
