Botrány Győrben, nyomozás indult, kifizetőhely lehetett a médiacég
Nyomoz a rendőrség a Győr+Média Zrt. ellen különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt. Nyomozást indított a veszprémi rendőrség a Győr+Média Zrt. ellen, különösen nagy vagyoni hátrányt okozó hűtlen kezelés gyanúja miatt tett feljelentést a polgármester. „A Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság korábbi feljelentésemre elrendelte a nyomozást a Győr+Média Zrt. furcsa szerződései ügyében, különösen nagy